piątek, 12 kwietnia 2013

Chyba nadeszła ...

Zrobiłam sobie dzisiaj całkiem długi spacer. Szukałam JEGO. I ... i nic!  Nie ma go. Na prawdę go nie ma. Jeszcze kilka dni temu był wszędzie. Leżał leniwie na polach, w lasach i na trawnikach. Przykrywał całe powierzchnie, zupełnie nie przejmując się tym, że nikt go już tutaj nie chce. Śnieg. Był wszędzie i już go nie ma :)

Kilka dni temu ...


Dzisiaj :)


Zakupione jakieś trzy tygodnie temu krzewy, znalezione na przecenie - 3zł za sztukę- w jednym z supermarketów, zostały kupione " bo przecież za chwilę zrobi się ciepło". Mija właśnie trzeci tydzień jak roślinki te leżakują w domu w oczekiwaniu na wiosnę. Nie były jednak zbyt cierpliwe i postanowiły rosnąć wbrew otaczającej je aurze.

Na wiosnę czekała już większość z nas. Nawet ci, którzy z różnych powodów za nią nie przepadają, zdążyli już się za nią stęsknić. Przyznać trzeba, że w tym roku ociągała się niemiłosiernie. Ostatecznie jednak się zlitowała i przybyła ... W końcu.Drogie Czytelniczki ... ogłaszam WIOSNĘ!2 komentarze:

SkandiChic pisze...

Wiosna pełną parą ;)


Wnętrza w skandynawskim stylu - zapraszam :) http://skandichic.pl/

Meble do sypialni pisze...

Piękne kwiaty żółte, tak nareszcie mamy wiosnę bardzo się z tego cieszę wkrótce zacznie wszystko kwitnąć ,trawka zacznie się zielenić będzie bardzo pięknie . Pozdrawiam .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...