wtorek, 9 października 2012

Zaskakujący dom Pameli Anderson

Pameli Anderson nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Trochę na przekór, postanowiłam zacząć nowy cykl postów właśnie od niej. Znana głównie z walorów fizycznych aktorka, którą mogliśmy oglądać w serialu pt. "Słoneczny Patrol", zaskoczyła mnie swoim domem. Przytulna rezydencja znajdująca się w Malibu, urządzona w bieli, ozdobiona kobiecymi dodatkami przykuwa uwagę i fascynuje. Mam nadzieję, że mimo kiepskiej jakości zdjęć, też odkryjecie w jej domu pewien czar, a na jego właścicielkę spojrzycie trochę inaczej niż dotychczas:)

 


Zdjęcia pochodzą z programu telewizyjnego, w którym aktorka oprowadzała widzów po swojej posiadłości. Stąd niestety kiepska jakość tych zdjęć, ale mam nadzieję, że Was to nie odstraszy:)  
Cały dom utrzymany jest w jasnych barwach, w zdecydowanej większości w bieli. Monotonne kolory zostały jednak przełamane licznymi dodatkami w stylu Shabby Chic. Poniżej widać bogato ozdobiony salon.

Jeszcze jeden widok na salon, tym razem ze schodów. Widzicie jak pięknie wygląda girlanda na poręczy? Zwróćcie uwagę również na rzeźbione belki wychodzące z sufitu.Tutaj Pamela pokazuje swoją kuchnię. Jak widać jest bardzo wąska, ale za to długa. Mimo, to udało się ją całą zabudować, a jasny kolor dodatkowo optycznie powiększa całe pomieszczenie. Białe szafki i zamontowane do nich uchwyty przypominają te, na które ja się zdecydowała w swoim domu:)


Dom posiada 6 sypialni i 5 łazienek. Poniżej widać pokój synów Pameli. Oczywiście też jest biały:)

Jak widać poniżej łazienki są połączone z sypialniami i są całkiem przestronne.

 A to już główna sypialnia aktorki. Szkoda, że jakość zdjęć uniemożliwia uchwycenie szczegółów. Z pewnością efekt byłby jeszcze lepszy.


Rzeźbione komody i toaletki dodają pomieszczeniu lekkości i kobiecości. Mnie zachwyciło duże owalne lustro i przepiękny bukiet kwiatów w białym wazonie.
Poniżej natomiast, Pamela pokazuje swój pokój kąpielowy (trudno to nazwać łazienką). Wolnostojąca wanna usytuowana na środku pomieszczenia otoczona licznymi meblami i dodatkami, do tego przeszklone drzwi... Prawdziwy luksus:) 
Warto też wziąć pod uwagę, że zdjęcia pochodzą z programu emitowanego w latach 1998-2002. Dzisiejsza popularność stylu Shabby Chic nikogo już nie dziwi, ale taki wystrój w tamtym czasie symbolizował powiew czegoś nowego.

Na koniec jeszcze wygląd domu od strony plaży. Ogród nie wydaje się być duży, ale wystarczający na to, aby go ciekawie zaaranżować.

 Zdjęcia pochodzą z: hookedonhouses

 Przyznacie, że dom zaskakuje. Wydawałoby się, że aktorka słynąca z ilości silikonu umieszczonego w jej ciele, będzie właścicielką trochę innej rezydencji. W sumie sama nie wiem czego się spodziewałam, ale na pewno nie tego:)


 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...